#4 Adobe Photoshop CS6 – Camera Raw – Göz ve Dudak Rengi Değiştirme

0
656

Camera Raw – Göz ve Dudak Rengi Değiştirme. Çalışma dosyalarını http://www.pcderslerim.com sitesinden indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS6 Eğitim Seti 4. ders, Göz ve Dudak rengini değiştirme, sana photoshop’u kullanmadan fotoğrafı sadece bir kaç basit yöntem ile Göz ve Dudak rengini değiştirme işlemini kısa zaman harcayarak öğrenmeni sağlıyor.

Çektiğimiz yada çekilen fotoğraflar üzerinde Camera Raw renk ayarlarını kullanarak neler yapılacağı hakkında detaylar anlatılmıştır.

Fotoğraflarda istediğimiz renkleri nasıl değiştiririz, fotoğraflardaki renkleri nasıl daha canlı hale getiririz ve maske kullanımı gibi bir çok konunun cevabını bulabilirsin.

Bu eğitimi izledikten sonra siz de fotoğraflarınızın üzerinde Photoshop programını kullanmaya başlamadan renk ayarlarını kullanıp harikalar yaratabileceğinden emin olabilirsin.

Camera Raw her adobe bridge programına sahip olan kullanıcıların bilgisayarına otomotik olarak yüklenmiş olur. Daha çok Profesyonel Fotoğraçıların zamandan kazanmak için kullandığı Camera Raw programı çok basit yöntemlerle temel gereksinimleri karşılar. Adobe Photoshop Eğitim Seti sadece ihtiyacın kadar değil sonraki zamanlarda işinize yarayacak bilgilerle donatır. Çalışma hayatını kolaylaştırır.

Pcderslerim eğitimlerini izlediğin için teşekkürler.
Ücretsiz photoshop eğitimleri için abone olmayı unutma!

Abone ol: http://goo.gl/wyqEmX

Her türlü soru, görüş ve önerilerin için www.pcderslerim.com/forum adresinden belirtebilir ya da forumu inceleyerek sormak istediklerin hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Website: http://pcderslerim.com
Facebook: https://www.facebook.com/pcderslerim
Twitter: https://twitter.com/pcderslerim .

Grafik tasarım programı Photoshop ile ilgili online ücretsiz özel türkçe ders paylaşımları yapıyoruz. Her bir çalışma türkçe özel ders. Özel türkçe dersleri diyorum çünkü eğitimlerimizin kalitsine güveniyoruz. Üst seviye eğitimlerimize bakmayı unutmayın.

İlgili anahtar kelimeler:
– Eğitim dersleri,
– Resim dersleri
– Photoshop cs5
– Photoshop dersleri
– Photoshop dersi .

Pcderslerim SEO Uzman Şirketimiz:
– Creative Solutions http://www.medyamur.com