Sony Vegas Pro 11 Kurulum (Türkçe Anlatım) +Dowloand

0
892

Online video kursunda Sony Vegas pro 11 kurulumu hakkında detaylı olarak bahsettik. İyi seyirler.

sony vegas pro 11 indir https://goo.gl/ySdJCl

İzlemeden Geçmeyin Photoshop Eğitim Albümlerimiz:
– Photoshop Eğitim Seti https://goo.gl/wzLVMQ
– Kendi Sitemi Tasarlıyorum https://goo.gl/p3EXXn
– Speed Art Çalışmalarımız https://goo.gl/ArXeWs
– İşletim Sistemi Eğitim Seti https://goo.gl/CmT8Pl
– Düğün Fotoğrafçısı için Photoshop https://goo.gl/DpVUJ2
– Youtube Eğitim Seti https://goo.gl/Fh4XDd

WordPress Kurulumu. Cms sistemi wordpressi yakından tanıyıp, projelerinde kullanmak isteyen arkadaşlar takip edebilir.

wordpress indir : http://tr.wordpress.org/

WordPress Nedir?

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz.

Özellikleri

WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir. Özgürce dağıtımı yapılan, standart, hızlı, hafif ve kişisel ayarlarıyla ve tamamen istenilen özelliklere göre değiştirilebilir çekirdeğiyle bir yayım platformu sunmaktadır. Bunun yanında her kullanıcı kendi ihtiyaçları doğrultusunda temalar üretip kullanabilmektedir. Bu alanda WordPress, rakiplerine göre oldukça başarılı ve zengindir. WordPress’in en büyük özelliklerinden bir tanesi, çok iyi ve geniş kapsamlı dokümentasyona ve oldukça kalabalık ve kişilerin her türlü sorun ve sorularına cevap bulabileceği forumlarının bulunmasıdır.

Weblog’un denetimi ve yönetimi

WordPress kişilerin kendi web sunucusunda ya da paylaşılan hosting hesabında kurulmak için tasarlanmıştır. Üçüncü kişiler tarafından host edilmiş servislerden farklı olarak, weblogla ilgili her şeyi değiştirebilir ve weblogla ilgili her şeye ulaşılabilir. WordPress evdeki bilgisayarın masaüstüne, hatta bir iç ağa bile kurulabilir.

Kurulum ve yükseltim

WordPress’in en bilinen özelliklerinden olan 5 dakikalık kurulumu, basitliği ve kullanım kolaylığı açısından çok pratik bir konumdadır. Yazılımı en son sürüme yükseltmek kolaydır ve kurulumdan daha kısa bir süre almaktadır.

Eklentiler

WordPress’in birçok eklentisi, yükle/çalıştır mantığıyla işlemektedir. Kendinize göre beğendiğiniz eklentileri WordPress Eklentileri adresinden kolayca sitenize kurabilirsiniz.

Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin:
– Google+ profilim https://plus.google.com/+SinanKarabalta
– Abone ol güncel videolardan haberdar ol https://goo.gl/MBy3gn

Diğer sosyal medya ağlarımız:
– Güncel takip etmek için “abone olun” https://www.youtube.com/sinankarabalta?sub_confirmation=1
– Sinan Karabalta “Facebook sayfası” https://www.facebook.com/sinankarabaltaa
– Sinan Karabalta “Facebook Profil “https://www.facebook.com/karabalta52
-Sinan Karabalta “İnstagram Profil”
-https://instagram.com/sinan.karabalta

Sinan Karabalta Kimdir

Sinan karabalta. 1997 doğumlu olan bu kişi ilk ve orta öğretimi İstanbul’da, liseyi Ordu ve İstanbul olarak iki şehir şeklinde tamamlamıştır.
Bilgisayarla buluşması 2004, internete tam anlamıyla bağlanması 2008 yılıdır. 2008 yılında internetin eve tam manasıyla girmesiyle birlikte kendini bu alanda geliştirmeye adamıştır. Özellikle Adobe Photoshop ve buna benzer birçok Adobe Programında çalışma yapmıştır. Photoshop‘u İyi derecede bilmesinin dışında diğer Adobe programlarını da kullanım açısından az çok bilmektedir. Bu programlar dışında bir çok programla da içli dışlıdır. Şu anda okulu nedeniyle proglamlamaya yönelmiştir.Amacım paylaşmak ve ileride olursa YouTube’dan gelir kazanarak sadece sevdiğim işi yapmak “Eğitim vermek”.
Grafik tasarım programı Photoshop ile ilgili online ücretsiz özel türkçe ders paylaşımları yapıyoruz. Her bir çalışma türkçe özel ders. Özel türkçe dersleri diyorum çünkü eğitimlerimizin kalitsine güveniyoruz. Üst seviye eğitimlerimize bakmayı unutmayın.

sen 100
koray avcı 50
şarkılar 40
komik 35
dj 35
adana merkez 35
ahmet kaya 35
minecraft 30
kiralık aşk 30
kurtlar vadisi
Ayşenur Balcı
Kara Sevda 5.Bölüm
Diriliş Ertuğrul 33 Bölüm
Ali Karadeniz
Sadi Tekelioğlu
Silvan Son Dakika
Contemporary İstanbul
Recep Sert
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Bölüm
Melek Baykal

Camtasia Studio, Photoshop, After Effect, Premiere Pro,liste cenneti,tekno target:afgan sinan cihan karabalta